deneme1 LOGOSUZ-01

Ege Yurt İndirimli Akaryakıt Desteği Nedir ? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Ege Yurt üyelerine özel Türkiye’deki büyük akaryakıt istasyonlarında geçerli %8 ile %12 arasında indirimli akaryakıt alımı sağlayan bir uygulamadır.

İndirimli Akaryakıt Nasıl Kullanılır? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

İndirimli Akaryakıt Sistemi, kullanıcıya kolay kullanım sağlar. İndirimli Akaryakıt sistemi bulunan araç akaryakıt istasyonuna geldiğinde, Ege Yurt tarafından üyemize verilen anahtarlığı pompacıya gösterdiği anda limiti kadar indirimli akaryakıt alabilir.

İndirimli Akaryakıt sistemine para nasıl yüklenir ? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Banka havalesi ve kredi kartı ile kolayca para yükleyebilirsiniz.
Banka havalesi :  Ege Yurtun plakanıza özel tanımladığı banka hesap numarasına banka havalesi veya atmlerden para yükleyerek limit açabilirsiniz.
Kredi Kartı:  Ege Yurta bildirdiğiniz kredi kartınız ile çağrı merkezimizi arayarak veya mobil uygulamamız üzerinden kolayca limit yükleyebilir ve yüklediğiniz limit kadar akaryakıtı indirimli olarak kullanabilirsiniz.

İndirimli akaryakıt almak için benzinliklerden ödeme yapabiliyor muyum ? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Hayır benzinliklerden ve pompalardan ödeme yapamıyorsunuz. Sadece size verilen hesap numarasına para yatırarak veya kredi kartınız ile Ege Yurt sistemine para yükleyerek akaryakıt alımı yapabiliyorsunuz.

İndirimli Akaryakıt Avantajları Nelerdir? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

İndirimli Akaryakıt sistemi ile hangi aracın hangi istasyondan ne kadar, hangi kilometrede, ne tür yakıt aldığı tespit edilir. Ayda 3 kez bu bilgileri içeren raporlama üyemize sunulur.
İndirimli Akaryakıt Sistemi sayesinde akaryakıt fişi biriktirmeye gerek yoktur. Tüm bilgiler sistemde muhafaza edilir ve ay sonunda muhasebecinize elektronik fatura olarak gönderilir.
Akaryakıt dolumu sonrasında ödeme yapmak için araçtan inerek zaman kaybetmenizi ortadan kaldırır. Akaryakıt ödemesini tek bir sistem üzerinden yaparsınız.

İndirim oranları hep %8 midir? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

İndirim oranları tüketiminize bağlı olarak yükselecektir. Sisteme girişte indirim oranı %8 olup tüketimin devam etmesi durumunda ilerleyen zamanlarda %12’ye kadar yükselebilecektir.

İndirimli akaryakıt desteğinizden ne kadar süre ile faydalanabilirim? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

İndirimli akaryakıt desteğinden, Ege Yurt yetki belgesine kayıtlı kaldığınız süre içerisinde her zaman yararlanabilirsiniz.

Sisteme dahil olmak için herhangi bir ücret ödeyecek miyim? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Hayır. İndirimli akaryakıt desteği, Ege Yurt üyelerine özel ve tamamıyla ücretsiz bir hizmettir.

Sisteme nasıl dahil olabilirim? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

444 6 985 nolu çağrı merkezimizi veya 0542 238 73 38 numaralı hattımızı arayarak sisteme dahil olduğunuzda adresinize kargo ile gönderilen indirim anahtarlığınız ile akaryakıtınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALMAK VE KAYIT OLMAK İÇİN 0545 599 24 52 NOLU TELEFONUMUZU ARAYINIZ.

Back to top of page