page-header

Hizmetlerimiz

81 ilden ÜCRETSİZ yük bulma desteği sunuyoruz. (Detaylar İçin Tıklayınız.)

EGE YURT Kamyoncu Ve Tırcı Danışmanlığı olarak, Türkiye’nin tüm büyük kamyon garajlarındaki ofislerimizden, anlaşmalı nakliyecilerden ve lojistik firmalardan, garaja gitmeden hatta yükünüzü indirmeden iş alma desteği sağlıyoruz. Türkiye’deki iş yoğunluğu en çok olan lojistik firmalar ile sizleri koruyan anlaşmalar yapıp, üyelerimizin 81 ilden yılın her ayı yük almasını sağlıyoruz. Temin ettiğimiz yüklerin birçoğunun nakliye ücretinin garantörü oluyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmaların ödemelerini ise peşin olarak yapıyoruz. Kamyoncu Ve Tırcı Danışmanı olarak temin ettiğimiz yüklerden biz hiçbir komisyon almıyoruz. Not: Yük bulma desteği, Mayıs ayında hizmete girecektir.

%12’ye varan indirimler ile mazot almanızı sağlıyoruz. (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Danışmanlık hizmeti sunduğumuz üyelerimize özel Türkiye’deki büyük akaryakıt istasyonlarında geçerli %8 ile %12 arasında indirimli ucuz mazot kullanımını sağlıyoruz.

Tüm yük bildirimlerinizi ÜCRETSİZ yapıyoruz. (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Ulaştırma Bakanlığı’nın Temmuz ayından itibaren zorunlu hale getirdiği Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi’ne veri girişini sizler için çok kolay hale getirdik. Ücretsiz Mobil uygulamamızdan veya Çağrı merkezimizden 7/24 bildirim yapabiliyorsunuz.

Ücretsiz avukat desteği veriyoruz. (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Hesaba havale işlemlerinden kaynaklanan ve sektörümüzün en büyük sorunlarından biri olan nakliye bedellerinin tahsil edilememesi sorununu kökten çözüyoruz. Böyle bir durum yaşandığında, avukat ordumuzla üyelerimizin hukuki haklarını sonuna kadar savunuyor ve nakliye bedellinin alınması için yapılması gereken işlemleri sonuna kadar yürütüyoruz. Bunun yanında üyelerimizin yaşayabilecekleri sektörel bütün hukuki ihtiyaçlarında avukat ordumuz ile 24 saat ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Devlet hibe ve desteklerinden yararlanmanıza aracılık ediyoruz. (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Proje uzmanı kadrolarımız ile sektörün gelişmesi konusunda KOSGEB, Kalkınma Ajansları, Bakanlıklar, SGK, İŞKUR ve Avrupa Birliği hibe ve faizsiz kredi teşviklerinden yararlanmanıza aracılık ediyoruz.

Taşımalarınıza referans oluyoruz. (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Firmamıza ilk başvuru esnasında geçilen güvenlik duvarlarımız çok kalındır. Gerçek kamyoncular haricinde sisteme dahil olmak imkansızdır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile EGE YURT’a kayıtlı araçları sağlam araç olarak ilan ediyoruz. Yetki belgelerimizde sözleşmeli olarak çalışan kayıtlı bütün üyelerimize taşıdıkları yükler için 81 ilde referans oluyoruz. Bu konuda dijital teknolojilerle desteklenen ve üyelerimiz için hazırlanan kişiye özel GÜVENLİ KAMYONCU REFERANS KARTI’nı üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu referans kartı telefona okutulduğunda, araç ve sürücü ile ilgili istenilen bütün resmi evraklar ve resimler, whatsapp veya mail yolu ile kolayca ilgili yerlere ulaştırılabiliyor. Sektörde üstün değer gören EGE YURT firmasıyla çalışmak ayrıcalığını tüm üyelerimize sunuyoruz.

Muayene randevularınızı almanıza yardımcı oluyoruz. (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Sizlere yardımcı olmak ve gün kaybı yaşamanızı engellemek için size uygun muayene istasyonlarından sizler için erken randevular almak için çaba gösteriyoruz.

İstediğiniz taktirde yıllık sözleşmeli araç kiralaması yapıyoruz. (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Tırlarınızı Aylık 13,000 TL ile 20,000 TL arasında değişen ücretlerle kiralıyoruz veya kiralamanıza aracılık yapıyoruz. Yıllık veya 2 yıllık sözleşmeler ile Türkiye’nin farklı bölgelerinde size uygun kiralama tekliflerini devamlı sizlerle paylaşıyor, uygun gördüğünüz işlerde birlikte çalışıyoruz.

Fabrika fiyatları ile yedek parça, lastik ve akü almanızı sağlıyoruz.(Detaylar İçin Tıklayınız.)

Lassa, Bridgestone Hankook ve Petlas lastiklerini doğrudan fabrika fiyatlarıyla ve bayi fiyatlarının da altında satın almanızı sağlıyoruz.

 

UCUZ MAZOT DESTEĞİ HAKKINDA SİZDEN GELEN SORULAR

 

Ege Yurt İndirimli Akaryakıt Desteği Nedir ?(Detaylar İçin Tıklayınız.)

Ege Yurt üyelerine özel Türkiye’deki büyük akaryakıt istasyonlarında geçerli %8 ile %12 arasında indirimli akaryakıt alımı sağlayan bir uygulamadır.

İndirimli Akaryakıt Nasıl Kullanılır? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

İndirimli Akaryakıt Sistemi, kullanıcıya kolay kullanım sağlar. İndirimli Akaryakıt sistemi bulunan araç akaryakıt istasyonuna geldiğinde, Ege Yurt tarafından üyemize verilen anahtarlığı pompacıya gösterdiği anda limiti kadar indirimli akaryakıt alabilir.

İndirimli Akaryakıt sistemine para nasıl yüklenir ? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Banka havalesi ve kredi kartı ile kolayca para yükleyebilirsiniz.

Banka havalesi :  Ege Yurtun plakanıza özel tanımladığı banka hesap numarasına banka havalesi veya atmlerden para yükleyerek limit açabilirsiniz.

Kredi Kartı:  Ege Yurta bildirdiğiniz kredi kartınız ile çağrı merkezimizi arayarak veya mobil uygulamamız üzerinden kolayca limit yükleyebilir ve yüklediğiniz limit kadar akaryakıtı indirimli olarak kullanabilirsiniz.


İndirimli akaryakıt almak için benzinliklerden ödeme yapabiliyor muyum? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Hayır benzinliklerden ve pompalardan ödeme yapamıyorsunuz. Sadece size verilen hesap numarasına para yatırarak veya kredi kartınız ile Ege Yurt sistemine para yükleyerek akaryakıt alımı yapabiliyorsunuz.

İndirimli Akaryakıt Avantajları Nelerdir? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

İndirimli Akaryakıt sistemi ile hangi aracın hangi istasyondan ne kadar, hangi kilometrede, ne tür yakıt aldığı tespit edilir. Ayda 3 kez bu bilgileri içeren raporlama üyemize sunulur.

İndirimli Akaryakıt Sistemi sayesinde akaryakıt fişi biriktirmeye gerek yoktur. Tüm bilgiler sistemde muhafaza edilir ve ay sonunda muhasebecinize elektronik fatura olarak gönderilir.

Akaryakıt dolumu sonrasında ödeme yapmak için araçtan inerek zaman kaybetmenizi ortadan kaldırır. Akaryakıt ödemesini tek bir sistem üzerinden yaparsınız.


İndirim oranları hep %8 veya %10 mudur? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

İndirim oranları tüketiminize bağlı olarak yükselecektir. Sisteme girişte indirim oranı %8 ve %10 olup tüketimin devam etmesi durumunda ilerleyen zamanlarda %12’ye kadar yükselebilecektir.

İndirimli akaryakıt desteğinizden ne kadar süre ile faydalanabilirim? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

İndirimli akaryakıt desteğinden, Ege Yurt yetki belgesine kayıtlı kaldığınız süre içerisinde her zaman yararlanabilirsiniz.

Sisteme dahil olmak için herhangi bir ücret ödeyecek miyim? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Hayır. İndirimli akaryakıt desteği, Ege Yurt üyelerine özel ve tamamıyla ücretsiz bir hizmettir.

Sisteme nasıl dahil olabilirim? (Detaylar İçin Tıklayınız.)

444 6 985 nolu çağrı merkezimizi veya 0542 238 73 38 numaralı hattımızı arayarak sisteme dahil olduğunuzda adresinize kargo ile gönderilen indirim anahtarlığınız ile akaryakıtınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Back to top of page