page-header

Yeni Nesil Kamyoncu Danışmanlığı

Ege Yurt danışmanlık, kamyoncu meslektaşlarımızın, sektörel bütün ihtiyaç ve sorunlarına çözümler sunmaya aracılık eden bir danışmanlık firmasıdır. Ege Yurt Kamyoncu Ve Tırcı Danışmanlığı sistemimizin destekleri şunlardır:

81 İLDEN YÜK BULMA DESTEĞİ (Detaylar İçin Tıklayınız.)

EGE YURT Kamyoncu danışmanlığı olarak, Türkiye’nin tüm büyük kamyon garajlarındaki ofislerimizden, anlaşmalı nakliyecilerden ve lojistik firmalardan, garaja gitmeden hatta yükünüzü indirmeden iş alma desteği sağlıyoruz. Türkiye’deki iş yoğunluğu en çok olan lojistik firmalar ile sizleri koruyan anlaşmalar yapıp, üyelerimizin 81 ilden yılın her ayı yük almasını sağlıyoruz. Temin ettiğimiz yüklerin birçoğunun nakliye ücretinin garantörü oluyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmaların ödemelerini ise peşin olarak yapıyoruz. Kamyoncu danışmanı olarak temin ettiğimiz yüklerden biz hiçbir komisyon almıyoruz. Not: Yük bulma desteği, Mart ayında hizmete girecektir.

ÜCRETSİZ HUKUK DANIŞMANLIĞI (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Hesaba havale işlemlerinden kaynaklanan ve sektörümüzün en büyük sorunlarından biri olan nakliye bedellerinin tahsil edilememesi sorununu kökten çözüyoruz. Böyle bir durum yaşandığında, avukat ordumuzla üyelerimizin hukuki haklarını sonuna kadar savunuyor ve nakliye bedellinin alınması için yapılması gereken işlemleri sonuna kadar yürütüyoruz. Bunun yanında üyelerimizin yaşayabilecekleri sektörel bütün hukuki ihtiyaçlarında avukat ordumuz ile 24 saat ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

YÜK SİGORTASI DESTEĞİ (Detaylar İçin Tıklayınız.)

EGE YURT üyelerinin taşıdığı bütün yükler, 100.000 tl teminatlı olarak kaza, yangın, hırsızlık, ıslanma, terör, doğal afetler, vb.  gibi oluşabilecek her türlü olumsuz durumda geçerli olan gerçek bir yük sigortası ile sigortalıdır. Sigorta firmalarından bireysel olarak alındığında çok büyük ücretler çıkan yük sigortasını, ölçek ekonomisinden yararlanarak üyelerimizi uygun ücret ve şartlarda faydalandırıyoruz.

UCUZ MAZOT DESTEĞİ (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Danışmanlık hizmeti sunduğumuz üyelerimize özel Türkiye’deki büyük akaryakıt istasyonlarında geçerli %8 ile %12 arasında indirimli ucuz mazot kullanımını sağlıyoruz.

İNDİRİMLİ LASTİK DESTEĞİ (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Lassa, Bridgestone Hankook ve Petlas lastiklerini doğrudan fabrika fiyatlarıyla ve bayi fiyatlarının da altında satın almanızı sağlıyoruz.

U-ETDS ÜCRETSİZ YÜK TAŞIMA BİLDİRİMİ DESTEĞİ (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Ulaştırma Bakanlığı’nın Temmuz ayından itibaren zorunlu hale getirdiği Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi’ne veri girişini sizler için çok kolay hale getirdik. Ücretsiz Mobil uygulamamızdan veya  Çağrı merkezimizden 7/24 bildirim yapabiliyorsunuz.

SEKTÖREL HİBE VE DESTEKLER (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Uzman Profesör ve Doçent kadrolarımız ile sektörün gelişmesi konusunda KOSGEB, Kalkınma Ajansları, Bakanlıklar, SGK, İŞKUR ve Avrupa Birliği hibe ve faizsiz kredi teşviklerinden yararlanmanıza aracılık ediyoruz.

GÜVENLİ KAMYONCU REFERANS KARTI (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Firmamıza ilk başvuru esnasında geçilen güvenlik duvarlarımız çok kalındır. Gerçek kamyoncular haricinde sisteme dahil olmak imkansızdır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile  EGE YURT’a kayıtlı araçları sağlam araç olarak ilan ediyoruz. Yetki belgelerimizde sözleşmeli olarak çalışan kayıtlı bütün üyelerimize taşıdıkları yükler için 81 ilde referans oluyoruz. Bu konuda dijital teknolojilerle desteklenen ve üyelerimiz için hazırlanan kişiye özel GÜVENLİ KAMYONCU REFERANS KARTI’nı üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu referans kartı telefona okutulduğunda, araç ve sürücü ile ilgili istenilen bütün resmi evraklar ve resimler, whatsapp veya mail yolu ile kolayca ilgili yerlere ulaştırılabiliyor. Sektörde üstün değer gören EGE YURT firmasıyla çalışmak ayrıcalığını tüm üyelerimize sunuyoruz.

EGE YURT FATURA ÖDEME ASİSTANI (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Bu Hizmetimizde Sizin yada Aile Üyelerinin Fırsat Bulupta Ödeyemediği, Elektrik, Su, Telefon, İnternet, Doğalgaz ve HGS Yükleme İşlemleri Tarafımızca Yapılıp. En Kısa Sürede Ege Yurt Hesaplarımıza Ek Ücret Ödemeden, Ödemenizi Yapabilirsiniz.
Birlikte El Ele Güzel Günlere Yürümek Dileğiyle..

YILIN 12 AYI SÖZLEŞMELİ SABİT İŞ GARANTİSİ (Detaylar İçin Tıklayınız.)

Tırlarınızı Aylık 13,000 TL ile 20,000 TL arasında değişen ücretlerle kiralıyoruz veya kiralamanıza aracılık yapıyoruz. Yıllık veya 2 yıllık sözleşmeler ile Türkiye’nin farklı bölgelerinde size uygun kiralama tekliflerini devamlı sizlerle paylaşıyor, uygun gördüğünüz işlerde birlikte çalışıyoruz.

VADELİ NAKLİYE ALACAKLARINIZI ARTIK PEŞİN OLARAK ALABİLİRSİNİZ (Detaylar İçin Tıklayınız.)

• Nakliye bedelleri vadeli olan yüklerde nakliye ücretlerinizi anında akaryakıt olarak alabilirsiniz.
• Tek yapmanız gereken vadeli taşıma gerçekleşmeden önce firmamızdan onay almanız.
• Teslim kağıdını gönderdiğiniz nakliye alacaklarınızın ödemesini Shell ya da Aytemiz taşıt tanıma kitlerinize nakliye ücreti ve KDV’si oranında akaryakıt olarak anında tanımlıyoruz.
• Size sağlamış olduğumuz bu hizmet danışmanlık paketimizin içerisinde sunmuş olduğumuz ücretsiz hizmetlerimizdendir.

YETKİ BELGESİ KULLANIMI ANLAŞMASI (Detaylar İçin Tıklayınız.)

EGE YURT Danışmanlık paketini alan üyelerimizin yetki belgesi kiralama sorunu da ortadan kalkmış oluyor. EGE YURT yetki belgesinde hiçbir ekstra ücret ödemeden danışmanlık hizmeti aldığı süre boyunca çalışabiliyorlar. Yukarıda belirtilen bütün destekler EGE YURT özmal araçları ile birlikte sözleşmeli araçlarının kullanımına uygundur. İşletmesi EGE YURT yetki belgesinde kayıtlı olmayan araçlar hizmetlerimizden yararlanamamaktadır. Sadece Ege Yurt üyelerine özel desteklerdir.

EGE YURT Kamyoncu Ve Tırcı Danışmanlığı; yaygın şubeleri, yenilikçi projeleri ve deneyimli dev kadrosu ile kamyoncu meslektaşlarımızın sektörel bütün ihtiyaç ve sorunlarına çözümler sunmaya aracılık eden, bir danışmanlık firmasıdır.

 

EGE YURT Danışmanlık firmamıza kayıtlı 10.000’in üzerindeki şoför meslektaşımızın oluşturduğu TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KAMYONCU VE TIRCI AİLESİNE sizleri de bekliyoruz.

 

Ege Yurt Kamyoncu Ve Tırcı Danışmanlığı / Yeni Nesil Kamyonculuk.
Back to top of page