• TIRPORT Nedir?

TIRPORT, Kamyoncuların ve yük taşıyan nakliye firmalarının aradıkları yüke, aradıkları zaman ve yerde bir an önce ulaşmalarına imkân yaratan yeni nesil bir dijital platformdur.

  • Nasıl Kullanılır?

Yük taşıyan kamyoncu; TIRPORT yükCEP’te akıllı telefon uygulaması ile kamyonunun tanımlı niteliklerine uygun yükleri telefonundan anında görebilmekte, yüke hemen teklif verebilmektedir.

TIRPORT’u kullanarak yükü taşımaktadır. Sırtında TIRPORT yükü olan kamyoncu yolda giderken boşaltma zamanına ve dönüş yerine uygun yük fırsatlarından telefonuna gelen anlık iletilerle hemen haberdar olabilmektedir.

Böylece TIRPORT sayesinde daha yolda giderken dönüş yükünü organize edebilmektedir.

TIRPORT ile büyük lojistik firmalarının ve KOBİ’lerin yüklerini taşıyan kamyoncu işini düzgün bir şekilde yapıp Yük Verenlerin güvenini kazanırsa, taşıma yaptıkça performans puanını yüksek tutmakta, firmaların “Güvenilir Kamyoncu” listelerine dahil olmakta, böylece çıkacak yük fırsatlarından öncelikle haberdar olma şansı yakalayabilmektedir.

Yurt Lojistik farkı ile;

Eğer Yurt Lojistik’in kayıtlı şoförü olarak kayıt olursanız. İş verenler size daha güvenilir şekilde yüklerini teslim edeceklerdir. Bunun için ise yapmanız gerekenler çok kolay. Bu telefon numarasına Whatsapp üzerinden

  • Aracın Fotoğrafı
  • Sigorta Poliçesi Fotoğrafı
  • Ve Araç kasa tipi (kayar perde, Kapalı ahşap kasa vs.) şekilde yollarsanız sizi kayıt edelim ve Yurt Lojistik ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.